התקנת דשא סינטטי

ב-2 העשורים האחרונים הדשא הסינטטי הפך להיות חלק חשוב בעיצוב גינות, גני שעשועים, אולמות אירועים, גגות ומרפסות. השיפור באיכות הדשא ובמראה שלו הביא לכך שישראלים רבים מעדיפים להשקיע בהתקנת דשא סינטטי בפעם אחת מאשר השקייה וטיפול בדשא אמיתי על בסיס שבועי. מרבדי הדשא הסינטטי האיכותיים ביותר הקיימים היום דומים מאוד לדשא רגיל ומספקים את האפקט של דשא ירוק לכל חלקת אדמה.

התקנת דשא סינטטי במרפסת

השימוש של דשא סינטטי במרפסת הוא נפוץ ביותר ומאפשר לבנות לילדים אזור נוסף למשחקים בבית שיש בו שמש ואור לאורך רוב חודשי השנה. התקנת דשא סינטטי במרפסת מתבצעת בדרך כלל על ידי צוות אנשי מקצוע בתחום אך ניתן להתקין את מרבדי הדשא גם באופן עצמאי, עם ציוד מתאים ותכנון נכון של חלקי הדשא בהתאמה לגודל ולמבנה המרפסת שלכם.

דשא סינטטי איך מתקינים באופן עצמאי?

לאחר שמצאתם מרבדי דשא סינטטי איך מתקינים את הדשא זה כבר דבר אחר. מרבדי הדשא הסינטטי אינם משמשים כמו שטיחים בבית ויש להתקין אותם בצורה מקצועית על מנת שישמשו אתכם ביעילות בשנים הבאות. בכדי לבצע את ההתקנה בעצמכם, צריך לקנות מספר אביזרי התקנה כגון דבק חד רכיבי (דבק פוליאוריתן), מסמרים, תוחם אמריקאי, סרט הדבקה PVC ופלריג (המיועד להתקנה על אדמה). בכדי לקבל מידע על התקנת הדשא הסינטטי, ניתן לפנות לאנשי מקצוע בתחום ולקבל ייעוץ טלפוני להתקנת מרבדי הדשא בגינה או במרפסת שלכם.

איך להתקין דשא סינטטי ללא ציוד?

כעיקרון ניתן להניח מרבד דשא סינטטי ללא התקנה, אך למעשה הוא עלול להגיע לבלאי מואץ כאשר הוא לא מותקן על הריצפה ובמידה והוא מונח על האדמה, עשבים שוטים עלולים לגרום לבליטות בדשא בטווח הארוך. אם כן, השאלה איך להתקין דשא סינטטי צריכה להישאל כאשר יש לכם את הציוד המתאים להתקנה של הדשא הסינטטי וזאת בכדי שישמש אתכם לשנים רבות.

התקנת דשא סינטטי מחיר משתלם

בחיפוש אחר אנשי מקצוע להתקנת דשא סינטטי מחיר משתלם תוכלו למצוא דרך חברת שירת העשבים! חברת שירת העשבים כוללת מומחים בתחום התקנת דשא סינטטי המביאים איתם ידע וניסיון של שנים רבות והם יתקינו עבורכם כל סוג של דשא סינטטי שתבחרו.

התקנת דשא סינטטי דרך חברת שירת העשבים

האתר של חברת שירת העשבים מאפשר לכם לבחור מרבדי דשא סינטטי איכותיים ולהתקין אותם בעצמכם או להזמין התקנה של הצוות המקצועי של החברה. צרו קשר עכשיו והזמינו דשא סינטטי איכותי!

תכנון ועיצוב של גינה בהתאמה אישית

את התכנון של הגינה החדשה שלכם, תוכלו לעשות יחד עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום והכל בהתאמה אישית לסגנון העיצוב האהוב עליכם. יש לכם אפשרות לבחור את צבעי הפרחים, סוגי העצים, הריהוט לגינה ואת סגנון העיצוב המתאים ביותר לכם. בנוסף לכך, ניתן להתאים את הגינה לצרכים שלכם ושל בני המשפחה. כלומר, אם יש ילדים הגרים בבית, ניתן לבנות איזור מותאם במיוחד להם עם דשא סינטטי ומקום מתאים למתקני משחקים והכל על-פי הבחירה שלכם.

למי כדאי לפנות להקמת גינה?

אם קיבלתם החלטה על הקמת גינה מתוכננת ומעוצבת, הגעתם למקום הנכון! חברת שירת העשבים מעניקה לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר לתכנון ועיצוב גינה בהתאמה אישית עם צוות מומחים שילווה אתכם לאורך כל הקמת הגינה, מבניית החיפויים לאדמה ועד בחירת השולחנות והכיסאות לגינה.

 

הקמת גינה עם חברת שירת העשבים

הצוות המקצועי של חברת שירת העשבים מזמין אתכם לתאם פגישה דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולהתחיל בתכנון מקצועי להקמת הגינה שלכם!

נושאים נוספים
דשא סינטטי מומלץ למרפסת

דשא סינטטי מומלץ למרפסת

דשא סינטטי מומלץ למרפסת איך משדרגים מרפסת שמש? מרפסות השמש בישראל הפכו להיות יותר ויותר נפוצות בדירות מגורים בפרוייקטים חדשים

[...]
דשא סינטטי במרכז

דשא סינטטי במרכז

דשא סינטטי במרכז מחפשים איש מקצוע להתקנה של דשא סינטטי במרכז? אם אתם גרים במרכז הארץ, תוכלו להזמין שירות התקנה

[...]
תיקון דשא לגני ילדים

תיקון דשא לגני ילדים

בעלים של גן ילדים? זקוקים לאנשי מקצוע לתיקון הדשא? תיקון דשא לגני ילדים מומלץ לעשות רק עם אנשי מקצוע בתחום

[...]
אחזקת גינות בחולון

אחזקת גינות בחולון

אחזקת גינות בחולון יש לכם גינה גדולה שדרושה אחזקה? הבית שלכם נמצא בחולון? עכשיו יש לכם אפשרות להזמין שירות אחזקת

[...]
הקמת גינה

דשא סינטטי נפוליאון

דשא סינטטי נפוליאון אם אתם רוצים דשא סינטטי איכותי בגינת הבית שלכם, כדאי שתחשבו על דשא סינטטי נפוליאון! דשא סינטטי

[...]
דילוג לתוכן