משטחי בטיחות ניתן לראות בכל מקום בארץ, בין אם זה בגינת משחקים ובין אם זה בגינות פרטיות בבית. המטרה של משטחי הבטיחות היא לשמור על בטיחותם של ילדים בכל הגילאים בעת משחק, אך למעשה משטחי הבטיחות הם גם דרך מעולה לעיצוב כל שטח פתוח, ציבורי או פרטי. מנהלי מועצות מקומיות, עיריות ויישובים מזמינים משטחי בטיחות לשימושים רבים וחלקם אף מזמינים אותם עם לוגו וצבעים מותאמים.

 

ישנם משטחי בטיחות ניידים אשר ניתן להתקין בכל מקום אך המשטחים הקבועים הם המומלצים ביותר ומהווים את האחוז הגדול ביותר של משטחי בטיחות ברחבי הארץ.

הקמת משטחי בטיחות לגינות ציבוריות

 

חברה פרטית להקמת משטחי בטיחות תספק לכם שירות מקצועי לתכנון ועיצוב כל גינה ציבורית ותתקין עבורכם משטח איכותי אשר יחזיק לשנים רבות. תהליך התקנת המשטח כוללת הכנה של השטח בצורה מקצועית ומדוייקת ובניית חיפוי לאדמה על מנת להתקין את המשטח בצורה כזו שיהיה יציב וקבוע. ישנם סוגים שונים של משטחי בטיחות וניתן לבחור בסוג המתאים לכם ביותר על-פי התקציב שלכם ועל-פי הצרכים של הקהל אשר ישתמש בגינה.

עיצוב משטחי בטיחות בהתאמה אישית

 

כאמור, ניתן לבצע הזמנה של משטח עם לוגו ועם צבעים נבחרים. עיצוב משטח הבטיחות מתבצע יחד עם מומחים בתחום בעלי ניסיון בהתקנה של מאות משטחי בטיחות בכל רחבי הארץ. התכנון מתבצע בהתאם לגודל השטח ולמתקנים או הספסלים אשר יוצבו בגינה לאחר סיום התקנת משטח הבטיחות.

תכנון והתקנה של משטחי בטיחות איכותיים

 

אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח בעירייה, בגן פרטי, באולם אירועים, בבית עסק או שאתם רוצים משטח בטיחות לגינה הפרטית שלכם, הכתובת שלכם היא – חברת שירת העשבים! חברת שירת העשבים נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום משטחי הבטיחות והיא מביאה לכם את הידע והניסיון של צוות החברה אשר מוביל בגאון פרוייקטים קטנים וגדולים בכל רחבי הארץ.

 

חברת שירת העשבים מציעה – משטחי בטיחות

 

צוות חברת שירת העשבים מזמין אתכם לקבוע פגישה אצלכם בשטח המיועד להתקנת משטח בטיחות עם אנשי המקצוע של החברה ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

נושאים נוספים
דשא סינטטי מומלץ למרפסת

דשא סינטטי מומלץ למרפסת

דשא סינטטי מומלץ למרפסת איך משדרגים מרפסת שמש? מרפסות השמש בישראל הפכו להיות יותר ויותר נפוצות בדירות מגורים בפרוייקטים חדשים

[...]
דשא סינטטי במרכז

דשא סינטטי במרכז

דשא סינטטי במרכז מחפשים איש מקצוע להתקנה של דשא סינטטי במרכז? אם אתם גרים במרכז הארץ, תוכלו להזמין שירות התקנה

[...]
תיקון דשא לגני ילדים

תיקון דשא לגני ילדים

בעלים של גן ילדים? זקוקים לאנשי מקצוע לתיקון הדשא? תיקון דשא לגני ילדים מומלץ לעשות רק עם אנשי מקצוע בתחום

[...]
אחזקת גינות בחולון

אחזקת גינות בחולון

אחזקת גינות בחולון יש לכם גינה גדולה שדרושה אחזקה? הבית שלכם נמצא בחולון? עכשיו יש לכם אפשרות להזמין שירות אחזקת

[...]
הקמת גינה

דשא סינטטי נפוליאון

דשא סינטטי נפוליאון אם אתם רוצים דשא סינטטי איכותי בגינת הבית שלכם, כדאי שתחשבו על דשא סינטטי נפוליאון! דשא סינטטי

[...]

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן