תכנון והקמה של גינות גג דורשת ידע רב וכישרון לעיצוב. את העיצוב של הגינה על הגג אתם יכולים לבחור ממגוון עיצובים או להזמין עיצוב המותאם לכם אישית. יש לכם אפשרות לבחור בהקמה של גינות גג בעיצובים שונים כגון עיצוב קלאסי, עיצוב יפני או עיצוב ים תיכוני ולהוסיף לעיצוב שבחרתם גם מערכת השקייה מתקדמת ואוטומטית אשר תספק את המים לפרחים, שיחים, עצים ולדשא של הגינה החדשה.

מעצב גנים מקצועי לגג

מעצב גנים מקצועי תוכלו למצוא באחת החברות המקצועיות בישראל להקמה של גינות גג. עם צוות מומחים בגננות בעלי ידע רב בצמחים ופרחים, יש לכם את האפשרות להקים גינה מאפס בכל גג הנמצא ברשותכם.

תכנון והקמה של גינות גג

על מנת שתוכלו לתכנן את גינת הגג שלכם, זה הזמן לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתכנון והקמה של גינות גג ולבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר לגינה החדשה. הקמת הגינה תארך על-פי לו”ז מוגדר ובשלבים מסודרים עד לסיום הפרוייקט בתוצאה מושלמת!

שירות הקמה של גינה – רק ב”שירת העשבים”!

שירותי הקמה של גינה לגג, מומלץ להזמין רק מהחברה המקצועית ביותר – חברת שירת העשבים! חברת שירת העשבים מספקת שירות תכנון והקמה של גינות מרהיבות למגזר הפרטי, הציבורי והעסקי ומעניקה שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל שלבי הקמת הגינה על הגג שלכם. צוות חברת שירת העשבים מלווה מאות לקוחות בכל שנה והוא ישמח לסייע לכם בכל שאלה ובקשה במהלך הקמת הגינה החדשה.

הקמה של גינות גג עם חברת שירת העשבים

חברת שירת העשבים כוללת צוות מומחים להקמת גינות עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר! עם ניסיון של מעל ל-10 שנים, צוות חברת שירת העשבים יתכנן עבורכם את הגינות היפות והמרהיבות ביותר על הגג ובמחירים משתלמים במיוחד! צוות חברת שירת העשבים ישמח לתת לכם הצעת מחיר התואמת למטרות שלכם ולתקציב אשר הגדרתם מראש.

נושאים נוספים
דשא סינטטי מומלץ למרפסת

דשא סינטטי מומלץ למרפסת

דשא סינטטי מומלץ למרפסת איך משדרגים מרפסת שמש? מרפסות השמש בישראל הפכו להיות יותר ויותר נפוצות בדירות מגורים בפרוייקטים חדשים

[...]
דשא סינטטי במרכז

דשא סינטטי במרכז

דשא סינטטי במרכז מחפשים איש מקצוע להתקנה של דשא סינטטי במרכז? אם אתם גרים במרכז הארץ, תוכלו להזמין שירות התקנה

[...]
תיקון דשא לגני ילדים

תיקון דשא לגני ילדים

בעלים של גן ילדים? זקוקים לאנשי מקצוע לתיקון הדשא? תיקון דשא לגני ילדים מומלץ לעשות רק עם אנשי מקצוע בתחום

[...]
אחזקת גינות בחולון

אחזקת גינות בחולון

אחזקת גינות בחולון יש לכם גינה גדולה שדרושה אחזקה? הבית שלכם נמצא בחולון? עכשיו יש לכם אפשרות להזמין שירות אחזקת

[...]
הקמת גינה

דשא סינטטי נפוליאון

דשא סינטטי נפוליאון אם אתם רוצים דשא סינטטי איכותי בגינת הבית שלכם, כדאי שתחשבו על דשא סינטטי נפוליאון! דשא סינטטי

[...]

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן