fbpx
שירת העשבים לוגו

המוצרים שבחרת

מגוון מוצרים לגינה שלכם במחירים טובים הזמינו עכשיו >>

מה כדאי לדעת על במבוק זול ואיכותי

במבוק הוא צמח מיוחד במינו, בעל מינים וסוגים רבים המותאמים לאקלים מגוון. הרב גוניות שלו ניכרת בתחומים שונים, כולל בתעשייה ובבנייה. אצלנו ב"שירת העשבים" תוכלו למצוא מינים שונים של במבוק זול ואיכותי להתקנת גדרות למטרות שונות.

יתרונות השימוש בבמבוק זול

למה אנחנו משתמשים בבמבוק? במבוק הוא לא רק חומר בנייה רב תכליתי, אלא הוא נושא  את דגל הקיימות בגאון והפך למאוד פופולארי בשל תרומתו לאיכות הסביבה.

ב"שירת העשבים" אנו מובילים מגמה ירוקה עם שימוש אחראי בחומרים עימם אנו עושים שימוש. זו הסיבה שאנו בוחרים שוב ושוב במבוק זול ואיכותי כדי ליצור ממנו גדרות עמידות ואסתטיות. הבמבוק, לא רק שהוא מאוד יפה ומעולה כגדרות הסוואה, מחיצות, הסתרת אזורים בגינה והוספת פרטיות וסגנון לחללים חיצוניים, אלא שיש לו גם מספר יתרונות נוספים. הנה הם:

בחירה ידידותית לסביבה

כאמור, במבוק זול הוא משאב המתחדש במהירות, מה שהופך אותו לבחירה ידידותית לסביבה. במבוק נחשב לעשב, למרות שהוא קשיח, ואחת התכונות האפקטיביות שלו הן יכולת הגידול המהיר שלו. תוך פחות מ-5 שנים הוא מגיע לבשלותו ונחשב תחליף אקולוגי לעץ.

במבוק זול עמידות

הבמבוק עמיד למזיקים וריקבון. גדרות במבוק המטופלות כראוי יכולות להחזיק מעמד שנים רבות, גם בתנאי מזג אוויר מאתגרים.

אסתטיקה

גדרות במבוק מוסיפות מגע של אלגנטיות טבעית לכל חלל חיצוני בו הן מותקנות. הן משלימות סגנונות אדריכלים שונים, מתאימות לעיצובי גינון מגוונים ויוצרות אווירה הרמונית ומרגיעה. ב"שירת העשבים" אנו מציעים גדרות במבוק מסוגים שונים המתאימות למבחר סוגי עיצוב.

תחזוקה קלה

התחזוקה של גדרות במבוק היא פשוטה יחסית. ניקוי ואיטום מחדש מדי פעם הם כל מה שצריך כדי לשמור על מראה נהדר.

רב-תכליתיות

גידור במבוק מגיע במגוון סגנונות וגבהים ואפשר להזמין אצלנו ב"שירת העשבים" מידות שונות לגדרות בהתאם לצרכים שונים. בין אם רוצים מסך פרטיות, גבול דקורטיבי עם השכנים או גדר פשוטה לגינה, כל האפשרויות ניתנות ליישום.

במבוק זול וחסכוני

במבוק הוא חסכוני יותר מחומרים אחרים כמו מתכת או עץ. במבוק זול הוא נוח לכיס אך בחירה בו  אינה התפשרות על איכות, מה שהופך אותו לחומר מצוין עבור יישומים שונים.

התקנה קלה

גדרות במבוק קלות יחסית להתקנה, שלרוב אינה מצריכה איש מקצוע, בעיקר כשהלוחות מגיעים מוכנים מראש.

מה צריך לדעת על התקנת גדר במבוק

בבואכם לרכוש גדר במבוק ב"שירת העשבים", נשמח לתת לכם הנחיות כדי להימנע מטעויות  ולדייק את בחירה שלכם.

ראשית, חשוב להגדיר לאיזו מטרה מיועדת הגדר. האם זה צורך בפרטיות, דקורטיביות ואסתטיקה או הקטנת החשיפה לרוח במרפסת או בחצר. או אולי בכלל המטרה היא להסתיר קיר מכוער.

הגדרת המטרה תשפיע על בחירת הגובה, האורך והמיקום של הגדר. בהחלט ייתכן כי לגדר יהיו כמה יעדים ובשלב בחירת החומרים והעיצוב ניתן להתחשב בכולם.

כעת יש למדוד ולתכנן את השטח המיועד לגדר הבמבוק. תוכלו למצוא אצלנו ב"שירת העשבים" מיני במבוק חזקים ובוגרים כמו מוסו או במבוק שחור הידועים בעמידותם ובתוחלת החיים הארוכה שלהם, של 8-9 שנים לפחות. במידה וקיימת מגבלת תקציב ניתן לשקול אפשרות של במבוק זול יותר, במבוק צהוב, המציע תוחלת חיים מכובדת לא פחות של 4-5 שנים.

לעובי המקלות גם יש משמעות כשהבחירה המקובלת היא לרוב של 14-16 מ"מ. במבוק עבה יותר צריך לאבטח עם חוט ברזל מושחל כדי להבטיח את יציבות הגדר לטווח ארוך. ולבסוף, טיפול נאות לאחר ההתקנה יבטיח שמירה על אורח החיים ועל המראה שלה.

מחפשים דשא סינטטי? בקרו עכשיו בקטגוריית דשא סינטטי וצפו במגוון נרחב של דגמי 2023 במחירים מפתיעים!

 

4.9/5 - (18 votes)
במבוק זול

עיון מהיר בכתבות נוספות